Ecole du XXème siècle.

Lot 24
Estimation :
20 - 30 EUR
Result : 20EUR
Ecole du XXème siècle.
Church of St Damien of Assisi, 1924. Etching. Monogrammed and dated lower left. 37 x 54 cm. Subsequent print.