HOMERE

Lot 1
180 - 220 EUR
Résultat : 180 EUR

HOMERE

Homeri quae extant omnia, Ilias, Odyffea, Batrachomyomachia, Hymni, Poematia aliquot, graece cum latina versione et perpetuis I.S. commentariis.
Basileae, [Hervagiana] per Eusebii Episcoppii Opera, 1583. Edition bilingue grecque et latine.
Un volume, in-folio. Demi-reliure postérieure.
Taches, déchirures.
Reliure très accidentée.
Mes ordres d'achat