BOULANGER (Pierre)

Lot 51
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 130EUR
BOULANGER (Pierre)
Petri Bulengeri Trecensis institutionum christianarum libri octo. Ad Franciscum Valesium, secundum hujus nominis galliarum regem augustissimum. Editio prima. Lutetiae parisiorum, apud Sebastianum Nivellium, 1561, in-8. Reliure souple d'époque en vélin, dos à 4 nerfs, traces de liens. [16]-302-[4] ff. a8 e8 a-z8 A-P8 Q2 Plat sup. abîmé, épidermures, déchirures et trace de vers ; plat inf. gondolé, nombreuses mouillures, rares rouss
Mes ordres d'achat