STRADA (Famiani) Faminani Stradae romani... - Lot 8 - Drouot Estimations

Lot 8
Estimation :
40 - 60 EUR
Résultat : 60EUR
STRADA (Famiani) Faminani Stradae romani e societate Jesu de bello belgico decas secunda ab initio praefectura. Romae, apud haeredes Corbelletti, 1648, in-12. Exemplaire coupé, reliure vélin.Avec titre-frontispice et portraits d'Alexandre Farnèse, Henninius, Holachius...
Mes ordres d'achat