Lot de 8 deniers dont: Fonteia, Julia, Mamilia, Tituria,... - Lot 24 - Drouot Estimations

Lot 24
Estimation :
200 - 300 EUR
Result : 660EUR
Lot de 8 deniers dont: Fonteia, Julia, Mamilia, Tituria, Jules César (S.49)... II-I siècle av. J.-C. Les 8 monnaies en TB et TB à TTB